Elfi Pacifier 6-18 m

0 Orders
#Elfi 0118
In stock
500L
Clear selection

Description

Elfi Pacifier 6-18 m

Rrens Elegant 6-18 m

Nuk demton gojen e femijes, me forme anatomike.

Te dekoruar dhe shumengjyresh qe terheq vemendjen e femijes dhe e argeton.

Kenaq nevojen natyrore te bebit per gjirin e nenes.

Ndihmon ne zhvillimin e qiellzes.

Brand

Elfi

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Ngjyra

Blu, Rozë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Elfi Pacifier 6-18 m”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by