Elfi Biberon Shishe Plastike Blu – 150ml

0 Orders
#Elfi 030
In stock
400L

Description

Elfi Biberon Shishe Plastike Blu – 150ml

Ushqyerja me biberon e femijes tani eshte me e lehte dhe me e sigurte.

Shishe e vogel e markes Elfi.

Shishja ka biberonin dhe kapakun per siguri ndaj ndotjes.

Ushqim i sigurt dhe pa shume mundim.

Material i shishes eshte plastike, me nje kapacitet prej 150ml.

Biberoni eshte material silikon dhe model i pershtatshem per gojen e femijes.

Brand

Elfi

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Elfi Biberon Shishe Plastike Blu – 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by