Elfi Silikone Nipple M/L Set 2/1

0 Orders
#Elfi 027
In stock
300L
Clear selection

Description

Elfi Silikone Nipple M/L Set 2/1

Biberon ushqimi per femije, masa M/L.

Material i bute, silikoni, per mbrojtjen e gojes se femijes tuaj, keshtu nuk do e ndjeje diferencen nga gjiri.

Praktik dhe mund ta perdorni me shishet e pershtatshme.

Biberon i markes Elfi.

Brand

Elfi

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Masa

L, M

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Elfi Silikone Nipple M/L Set 2/1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by