Elfi Furce Shisheje

0 Orders
#Elfi 062
In stock
350L
Clear selection

Description

Elfi Furce Shisheje

Për sa kohë që imuniuteti foshnjes nuk esht forcuar është e nevojshme për të pasur kujdes te veçantë higjienën e shisheve dhe biberona që do të përdoren për të ushqyer.

Furçë e projektuar për larjen e shisheveve nga brenda,një fibër e perber prej plastike që nuk përmban bisphenol lejon pastrim të plotë të zonave më pak të arritshme.

Brand

Elfi

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Ngjyra

Blu, Portokalli, Rozë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Elfi Furce Shisheje”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by