Elfi Gershere Roze

0 Orders
#Elfi 020
In stock
250L

Description

Elfi Gershere Roze

Gershere te markes Elfi me mbulese

Material çeliku e inoksi qe nuk nxihen

Me kapa dhe mjaft higjenike

Pastrohen thjeshte me nje pambuk e alkol

Brand

Elfi

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Elfi Gershere Roze”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by