Elfi Gote Plastike me Pipe

0 Orders
#Elfi 0119
In stock
600L
Clear selection

Description

Elfi Gote Plastike

Ushqyerja e femijes behet e veshtire kur ato jane ne levizje gjate gjithe kohes.

Per kete ju vjen ne ndihme gota sportive e markes Elfi.

Gota ka nje kapak dhe nje pipze cka ben te mundur qe femija te mos behet pis.

Vijne ne ngjyra dhe dizenjo te ndryshme per te terhequr vemendjen e femijeve.

Materiali plastike.

Brand

Elfi

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Ngjyra

Blu, Jeshile, Rozë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Elfi Gote Plastike me Pipe”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by