Elfi Gote Plastike Roze – 300ml

0 Orders
#Elfi 054
In stock
550L

Description

Elfi Gote Plastike Roze – 300ml

Ushqyerja e femijes behet e veshtire kur ato jane ne levizje gjate gjithe kohes.

Per kete ju vjen ne ndihme gota sportive e markes Elfi.

Gota ka nje kapak dhe nje pipze cka ben te mundur qe femija te mos behet pis.

Vijne ne gjyrae dhe dizenjo te ndryshme per te terhequr vemendjen e femijeve.

Materiali plastike. Kapaciteti 300ml

Brand

Elfi

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Elfi Gote Plastike Roze – 300ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by