Elfi Gote Uje Plastike me doreza

0 Orders
#Elfi 0120
In stock
550L
Clear selection

Description

Elfi Gote Uje Plastike me doreza

Një gote me doreza, dhe me nje dizajne te vecante 

Një valvul plastik i projektuar posaçërisht që siguron qarkullimin më të mirë të ajrit dhe rrjedhën e vazhdueshme të lëngjeve,pa e derdhur.

Mund të lahet në pjatalarëse.

Mosha e perdorimit 6m+

Brand

Elfi

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Ngjyra

Blu, Jeshile, Rozë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Elfi Gote Uje Plastike me doreza”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by