Elfi Gote Uji Plastike Roze

0 Orders
#Elfi 046
In stock
500L

Description

Elfi Gote Uji Plastike Roze.

Gote plastike me dy doreza e markes Elfi.

Ndihmon femijet te krijojne pavaresi ne te ushqyer.

Me biberon dhe kapak i cili ruan pastertine.

Eshte e pajisur me dy doreza per lehtesi ne perdorim.

Brand

Elfi

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Elfi Gote Uji Plastike Roze”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by