Elfi Pacifier Holder Cirkus

0 Orders
#Elfi 072
In stock
250L
Clear selection

Description

Elfi Pacifier Holder Cirkus

Rrip per mbajtjen e biberonit.

Femija do ta kete gjithmone me vete dhe ju nuk keni pse te shqetesoheni.

Rripi eshte me kapse ne te dyja anet.

Njera ane kapet tek biberoni dhe tjetra tek bluza e bebit.

Brand

Elfi

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Ngjyra

Blu, Jeshile, Lejla, Rozë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Elfi Pacifier Holder Cirkus”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by