Elfi Set Luge + Pirun Plastike

0 Orders
#Elfi 061
In stock
350L
Clear selection

Description

Elfi Set Luge + Pirun Plastike

Seti lugë + pirun bashkë me kutine e përsosur për ushqimet e para.

Dizajn i perkryer dhe forma të përshtatura per duar të vogla.

Mund te lahet ne pjatalarëse (Vetëm ne raft).

Mos e vendosni në mikrovalë.

Mosha e perdorimit 3m+

Brand

Elfi

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Ngjyra

Blu, Jeshile, Lejla, Rozë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Elfi Set Luge + Pirun Plastike”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by