Elfi Silicone Pacifier 6-18 m

0 Orders
#Elfi 0133
In stock
550L

Description

Elfi Silicone Pacifier 6-18 m

Rrens silikoni  6-18 m

Material silikon qe nuk demton gojen e femijes, me forme anatomike.

Te dekoruar dhe shumengjyresh qe terheq vemendjen e femijes dhe e argeton.

Kenaq nevojen natyrore te bebit per gjirin e nenes.

Ndihmon ne zhvillimin e qiellzes.

Brand

Elfi

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Elfi Silicone Pacifier 6-18 m”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,
Open chat
Powered by