Elfi Silicone Fresh Food Feeder

0 Orders
#Elfi 0115
In stock
600L
Clear selection

Description

Elfi Silicone Fresh Food Feeder

Ushqyes i freskët prej silikoni është  mënyra praktike për ta prezantuar foshnjën tuaj me shije të ndryshme dhe t’i ofroni asaj të mësojë të hajë vetë, pa u shqetësuar se  mund të mbytë ose të derdhë ushqime.

Përdoret për të gjitha llojet e ushqimeve të buta dhe me lëng .

Pjesa silikoni në të cilën vendoset ushqimi hiqet lehtësisht për pastrim.

Dizajni ergonomik lejon mbajtjen dhe përdorimin e lehtë. Thjesht vendosni pjesë të ushqimit në pjesën silikoni; Vidhosni unazën fort në dorezë për të siguruar që ushqimi të mos bjerë; Mund të lahet në një makinë larëse enësh, në raftin e sipërm.

Materiali: EVA (plastikë e butë), silikoni i lëngshëm.

 

Brand

Elfi

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

Ngjyra

Blu, Jeshile, Rozë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Elfi Silicone Fresh Food Feeder”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by