Elfi Silicone Paw Teether

0 Orders
#Elfi 0107
In stock
300L
Clear selection

Description

Elfi Silicone Paw Teether

Kruajtese Dhembesh Silikoni

Gjate periudhes se daljes se dhembeve femijet kane nevoje per keto aksesore praktike te cilet e lehtesojne disi gjendjen e femijes ne kete periudhe.

Aksesore te bute silikoni dhe fleksibel, femijet mund ti kafshojne dhe mund te pertypen lehtesisht.

Qetesojne irritimin, dhimbjen dhe kruajtjet qe shkaktojne daljet e dhembeve.

Aksesore me forma zbavitese dhe me ngjyra per te terhequr vemendjen e femijeve.

Per femije te moshes +3 m

Brand

Elfi

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Ngjyra

Blu, Lejla

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Elfi Silicone Paw Teether”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by