Elfi Training Cup – 180ml

0 Orders
#Elfi 097
In stock
350L
Clear selection

Description

Elfi Training Cup – 180ml

Elfi Gote Uje Plastike me doreza

Një gote me doreza, dhe me nje dizajne te vecante 

Një valvul plastik i projektuar posaçërisht që siguron qarkullimin më të mirë të ajrit dhe rrjedhën e vazhdueshme të lëngjeve,pa e derdhur.

Mund të lahet në pjatalarëse.

180 ml

Mosha e perdorimit 6m+

Brand

Elfi

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Ngjyra

Blu, E verdhë, Rozë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Elfi Training Cup – 180ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by