Elfi Water – Filled Rattle Teether

0 Orders
#Elfi 083
In stock
400L
Clear selection

Description

Elfi Water – Filled Rattle Teether

Kruajtese Dhembesh Me Uje

Gjate periudhes se daljes se dhembeve femijet kane nevoje per keto aksesore praktike te cilet e lehtesojne disi gjendjen e femijes ne kete periudhe.

Aksesore te bute me uje dhe fleksibel, femijet mund ti kafshojne dhe mund te pertypen lehtesisht.

Qetesojne irritimin, dhimbjen dhe kruajtjet qe shkaktojne daljet e dhembeve.

Aksesore me forma zbavitese dhe me ngjyra per te terhequr vemendjen e femijeve.

Per femije te moshes +3 m

Brand

Elfi

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

I përshtatshëm për

Veprimi

Ngjyra

Blu, Jeshile, Lejla, Rozë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Elfi Water – Filled Rattle Teether”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by