Energisant Priming Concentrate

0 Orders
#
In stock
3,800L

Description

Energisant Priming Concentrate

100ml

Duke e mbushur lëkurën me një dozë shtesë energjie, Koncentrati Energizing Priming përmban një formulë të pasur me vitaminë C dhe ekstrakt jasemini e cila e mbush lëkurën dhe freskon ngjyrën. Mbështet lëkurën, duke bërë të mundur që të maksimizoni potencialin e kujdesit të mëtejshëm të lëkurës.

– Përmban 97% Përbërës me Origjinë Natyrale
– Vegan Friendly

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by