Epitheliale A.H Duo Creme Gel- Huile De Massage

0 Orders
#
In stock
2,050L

Description

Epitheliale A.H Duo Creme Gel- Huile De Massage

40ml

Vaji i EPITHELIALE A.H DUO MASSAGE përmirëson pamjen e shenjave të lëkurës dhe qetëson menjëherë dhe qëndrueshëm. Falë strukturës së saj të patentuar* ndryshuese unike, ajo promovon masazhin rimodelues të plagëve ** dhe strijave. Mund të përdoret përfshirë gjatë shtatzënisë.

Kompleksi i patentuar* kundër shenjave dhe hidratues i përbërësve aktivë: Cicahyalumide®.
Formula natyrale me 98% përbërës me origjinë natyrore. Vetëm 9 përbërës. Lë një film mbrojtës hidratues, jo të yndyrshëm, jo ngjitës që rikthen rehati në lëkurën e dobësuar.

Brand

A-Derma

A-Derma Një pionier në dermo-kozmetikën vegjetale, Laboratorët Dermatologjik A-DERMA kanë kultivuar për mbi 30 vjet artin e kujdesit për lëkurën e brishtë me mirësi, falë një përbërësi unik aktiv, l'Avoine Rhealba®. Një histori e bërë në Francë! E gjitha filloi në vitet 1970 me Z. Pierre Fabre, farmacisti i Castres, i apasionuar pas botanikës, i cili I bazoi kërkimet e tij e tij tek tërshëra, një bimë e përdorur për më shumë se tre mijëvjeçarë për qëllime medicinale. Ky është fillimi i një kërkimi të gjatë i cili vazhdon edhe sot në jug-perëndim të Francës.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by