EVENING PRIMROSE OIL,OMEGA 6, VIT E*180 CAPS

0 Orders
#Jamieson 007
In stock
3,650L

Description

EVENING PRIMROSE OIL,OMEGA 6, VIT E*180 CAPS

Vaj i nxjerre nga farat e bimes Primrose, i pasur me acide yndyrore esenciale (Omega 6), te cilat nuk mund te prodhohen nga trupi i njeriut. Balanca e duhur e acideve yndyrore ensenciale eshte e nevojshme per zhvillimin normal te trupit dhe trurit.
Vaji eshte ekstraktuar nga presimi ne te ftohte i farave te Primrose dhe ka te shtuar vitaminen E me veti antioksidante. Veprimi kryesor i Vajit Primrose eshte hidratimi i lekures, permiresimi i elasticiteti te saj, reduktimi i akneve te inflamuara dhe lehtesimi i simptomave te lidhura me ekzemat.

Perdorimi:
Konsumohen 2 kapsula xhelatinoze 3 here ne dite.

Brand

Jamieson

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “EVENING PRIMROSE OIL,OMEGA 6, VIT E*180 CAPS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by