Ever Clean® Lavender

0 Orders
#Ever Clean 008
In stock
2,300L

Description

Ever Clean® Lavender

Rërë për mace – 10 Lt

Lëshon një aromë të freskët livande.

Rëra per mace Ever Clean® është rërë e bardhë superpremium amerikane,
99.9% pa pluhur dhe 100% organike, nuk ngjit dhe behet si topth duke e kursyer klientin.
Frymëzuar nga mjedisi natyror, Ever Clean®  Lavender lëshon një aromë të freskët kur kërkohet.
  • Një aromë e këndshme livandoje që ju dhe macja juaj do ta pëlqeni – është njësoj si të kaloni një mëngjes pranveror në kopshtin e luleve!
  • Bërë me argjilë superiore që zvogëlon shkërmoqjen e grumbullit të mbeturinave, duke rezultuar në grumbuj të ngushtë dhe të lehtë për tu hequr me pluhur të ulët.
  • Marifetet tona unike të teknologjisë së karbonit të aktivizuar bllokojnë erërat, duke eleminuar kështu erën e keqe në vend që ta maskoni atë.
  • Teknologjia e aromës së aktivizuar me putra, Ever Clean®  lëshon një aromë të freskët kur tabakaja e mbeturinave është në përdorim.
  • Kohëzgjatja: 1.5 – 2 muaj

   

Instruksionet për përdorim:

  • Mbushni kutinë e mbeturinave me 7 cm Ever Clean®. Një kuti mesatare e mbeturinave kërkon vëllim 5L.
  • Largoni grumbujt e mbeturinave që bëhen, pjesa tjetër e mbeturinave mbetet e freskët.
  • Thjesht shtoni më shumë Ever Clean®për të zëvendësuar mbeturinat që hoqët.
  • Hidhni mbeturinat me mbeturinat shtëpiake. Mos e hidhni rërën e maceve në tualet.

Këshilla sigurie:

Ashtu si për të gjitha mbeturinat e maceve, rekomandohet që gratë shtatzëna dhe njerëzit që trajtohen me barna imunosupresive të shmangin kontaktin me rërën e ndotur për shkak të rrezikut të toksoplazmozës.

 

 

 

Brand

Ever Clean

Ever Clean - Super Premium Clumping Cat Litter Gama e rërës së maceve Premium nga Ever Clean është krijuar posaçërisht për të krijuar një mjedis në të cilin macja juaj do të gëzojë, pavarësisht nga nevojat individuale. Eshtë përdorur një teknologji unike që eliminon aromat dhe siguron freski të vazhdueshme, duke ndihmuar macen tuaj të ndihet rehat dhe e qetësuar në shtëpi.

Additional information

Formulimi

Sasia

10 Lt

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ever Clean® Lavender”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by