Litterfree Paws

0 Orders
#Ever Clean 001
In stock
1,700L 2,300L
Clear selection

Description

Litterfree Paws

Rërë për mace
6 & 10 Lt
Rëra per mace Ever Clean® është rërë e bardhë superpremium amerikane,
99.9% pa pluhur dhe 100% organike, nuk ngjit dhe behet si topth duke kursyer klientin.
Ndihmoni kotelen ose macen tuaj të lërë mbeturinat aty ku i takon, falë formulës 99.9% pa pluhur Ever Clean® Litterfree Paws dhe kokrrizave më të mëdha që mbajnë putrat.
  • Deri në 3 herë putra më të pastra me kokrriza argjile më të mëdha e bëjnë Ever Clean®  Litterfree Paws rërën  më të mirë për kotelet dhe macet tuaja.
  • Merr frymë lirisht me një formulë 99.9% pa pluhur që zvogëlon pluhurin në shtëpinë tuaj, duke siguruar një mjedis të pastër dhe të freskët për ju dhe macen tuaj kur është në përdorim.
  • Marifetet tona unike të teknologjisë së karbonit të aktivizuar bllokojnë erërat, duke eleminuar kështu erën e keqe në vend që ta maskoni atë.
  • Rërë super absorbuese e maceve me teknologji aromash të aktivizuar nga putra, që lëshon një aromë të freskët dhe të lehtë çdo herë që tabakaja e mbeturinave është në përdorim.
  • Kohëzgjatja: 1.5 – 2 muaj

Instruksionet për përdorim:

  • Mbushni kutinë e mbeturinave me 7 cm Ever Clean®. Një kuti mesatare e mbeturinave kërkon vëllim 5L.
  • Largoni grumbujt e mbeturinave, pjesa tjetër e mbeturinave mbetet e freskët.
  • Thjesht shtoni më shumë Ever Clean®për të zëvendësuar mbeturinat që grumbullohen.
  • Hidhni mbeturinat me mbeturinat shtëpiake. Mos e hidhni rërën e maceve në tualet.

Këshilla sigurie:

Ashtu si për të gjitha mbeturinat e maceve, rekomandohet që gratë shtatzëna dhe njerëzit që trajtohen me barna imunosupresive të shmangin kontaktin me rëtën e ndotur për shkak të rrezikut të toksoplazmozës.

 

 

 

Brand

Ever Clean

Ever Clean - Super Premium Clumping Cat Litter Gama e rërës së maceve Premium nga Ever Clean është krijuar posaçërisht për të krijuar një mjedis në të cilin macja juaj do të gëzojë, pavarësisht nga nevojat individuale. Eshtë përdorur një teknologji unike që eliminon aromat dhe siguron freski të vazhdueshme, duke ndihmuar macen tuaj të ndihet rehat dhe e qetësuar në shtëpi.

Additional information

Formulimi

Sasia

10 Lt, 6 Lt

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Litterfree Paws”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by