Exclusive Ulta Jour CR

0 Orders
#
In stock
9,450L

Description

Exclusive Ulta Jour CR

50ml

Një alternativë e vërtetë për kirurgjinë kozmetike. Ju do të mahniteni nga efektet zbutëse të Kremit Ditor Lierac Exclusive Ultra Jour pasi rrëshqet pa mundim për të hidratuar, mbrojtur dhe shëndoshur për një ngjyrë më rinore.

Frymëzuar nga teknikat më të fundit në dermatologjinë kozmetike, Ultra Jour Day Cream nga Lierac Exclusive përmban 5% B-Relaxor Complex për të zvogëluar pamjen e linjave të shprehjes dhe për të mbushur rrudhat tuaja. Zbuloni sot se është e mundur të rinovoni dukshëm lëkurën tuaj pa shkuar nën thikë.

Hapeni kavanozin prej qelqi me pika të artë, me ngjyrë të bardhë dhe perla për të zbuluar një mori të rinjsh në majë të gishtave.

Udhëzimet e përdorimit:

Aplikoni në mëngjes pas mbushësit aktiv të serumit të rrudhave ose aplikoni tërësisht në lëkurën e pastruar.

Brand

Lierac

Laboratorët LIERAC PARIS 40 vjet inovacion në shërbim të bukurisë së grave duke prezantuar kërkimet më të fundit mjekësore në dermokozmetikë. Që nga viti 1975, kur u themeluan nga një mjek i specializuar në estetikë, laboratorët LIERAC kanë shkruar risi në ADN-në e tyre me dëshirën për të përshtatur përparimet e mëdha në mjekësinë e përparuar në kozmetikë. Një vizion avangard i drejtuar nga ambicia për t'u ofruar grave trajtime dermokozmetike me performancë të lartë për të korrigjuar çrregullimet estetike që shfaqen me kalimin e kohës, në fytyrë dhe trup.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by