Exfoliating Gel with Rose Petals

0 Orders
#Nuxe 010
In stock
2,600L

Description

Exfoliating Gel with Rose Petals

75 ml

Gel Eksfoliant me Petale Trendafili.

Ky xhel eksfoliant me petale trëndafili eksfolion butësisht dhe eleminon qelizat e vdekura të lëkurës. Tekstura e xhelit përmban kokrra të buta eksfoluese për të lënë lëkurën e rafinuar. E lë lëkurën të butë dhe të pastër, dhe më të shkëlqyeshme se kurrë.

Përdorimi:

Përdorni xhel eksfoliant me petale trëndafili një ose dy herë në javë. Masazhojeni në fytyrë (i lagur
ose lëkurë të thatë), pastaj shpëlajeni me ujë. Shmangni zonën e syve.

Përbërësit kryesorë natyrorë aktivë:

Farë lychee, lëvore arre pluhur … Aromë e krijuar posaçërisht për lëkurë të ndjeshme.
92.5% e përbërësve të përgjithshëm janë me origjinë natyrore

Përbërësit:

AQUA/WATER, ROSA DAMASCENA FLOWER WATER, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF WATER, PARFUM/FRAGRANCE, JUGLANS REGIA (WALNUT) SHELL POWDER, LITCHI CHINENSIS SEED POWDER, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, GLYCERIN, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, BENZYL ALCOHOL, SODIUM HYDROXIDE, CAPRYLOYL GLYCINE, SODIUM COCOAMPHOACETATE, CITRIC ACID, LAURYL GLUCOSIDE, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, ALLANTOIN, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, SODIUM LAURYL GLUCOSE CARBOXYLATE, TETRASODIUM EDTA, DEHYDROACETIC ACID [N2303/B].

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

Sasia

75 ml

Formulimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Exfoliating Gel with Rose Petals”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by