Exfoliating+Unifying Mask

0 Orders
#
In stock
2,800L

Description

Exfoliating+Unifying Mask

50ml

Kjo maskë eksfoluese kombinon përfitimet e ujit me lule të trëndafilit me vajin Macadamia dhe një pluhur hollues të hollë me origjinë natyrore për të eksfoluar dhe zbutur lëkurën në vetëm 2 minuta. Cilësia e lëkurës është menjëherë më e lëmuar dhe fytyra është më e ndritshme.

Cilësia e saj xhel ultra-shqisore shndërrohet në vaj kur masazhohet për një moment kënaqësie shumë të butë.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by