Exomega Control Gel Lavant Emollient 2 en 1

0 Orders
#
In stock
2,700L

Description

Exomega Control Gel Lavant Emollient 2 en 1

500ml

Xhel pastrues Aderma Exomega Control 2-në-1 pastron, zbut dhe mbron lëkurën e foshnjave dhe fëmijëve. Ky xhel parandalon kruajtjen dhe zvogëlon tendencën për të gërvishtur.

-Formula 2 në 1.
-Shkumë qetësuese.
-Formulë pa sapun.
-PH fiziologjike.
-Nuk i thumbon sytë.
-Formulë pak e parfumuar.
-I përshtatshëm për flokët dhe trupin.

Brand

A-Derma

A-Derma Një pionier në dermo-kozmetikën vegjetale, Laboratorët Dermatologjik A-DERMA kanë kultivuar për mbi 30 vjet artin e kujdesit për lëkurën e brishtë me mirësi, falë një përbërësi unik aktiv, l'Avoine Rhealba®. Një histori e bërë në Francë! E gjitha filloi në vitet 1970 me Z. Pierre Fabre, farmacisti i Castres, i apasionuar pas botanikës, i cili I bazoi kërkimet e tij e tij tek tërshëra, një bimë e përdorur për më shumë se tre mijëvjeçarë për qëllime medicinale. Ky është fillimi i një kërkimi të gjatë i cili vazhdon edhe sot në jug-perëndim të Francës.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Higjiena, Kozmetike

Open chat
Powered by