Express 24h Moisturising Care Cream in Mist

0 Orders
#
In stock
3,000L

Description

Express 24h Moisturising Care Cream in Mist

50ml

NUXE Crème Fraiche de Beauty Cream-in-Mist Express Kujdesi hidratues 24 orë është përvoja e freskët, e re hidratuese me të cilën do të dashuroheni. Kjo mjegull e shpejtë dhe e lehtë e fytyrës ju jep lagështi 24-orëshe (test instrumental në 10 vullnetarë). E pasuruar me Qumësht Botanik të Bajameve të ëmbla, kjo mjegull e lehtë mbulon fytyrën në freskinë e saj qumështore me një aromë të shijshme të Lules së Portokallit.

Përbërësit kryesorë:

-Qumështi Botanik i Bajamit të ëmbël hidraton dhe zbut lëkurën falë molekulave aktive të Vajit të Bajames së ëmbël.
-Ekstrakti i Algave të Kuqe forcon lëkurën dhe përmirëson aftësinë e saj për të mbajtur lagështinë. Marrë duke përdorur një teknologji të teknologjisë së lartë miqësore me mjedisin.
-Vitamina E ka veti anti-oksiduese dhe ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga streset mjedisore

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by