Extra Defence

0 Orders
#Sambucol 001
In stock
1,800L

Description

Extra Defence

Fuqizues imuniteti me ekstrakt të shtogut të zi,vitaminë C,vitaminë D,vitaminë B6, bakër,selenium,acid folik,betacarotene,zink në trajtë shurupi.

Forconi sistemin tuaj imunitar me Sambucol Extra Defence Black Elderberry plus Vitaminë C, Zink dhe vitamina e minerale të shtuara.

• I përshtatshëm për tu përdorur nga mosha mbi 12 vjec

• Shurup i lëngshëm me shije të shkëlqyer

• I lehtë për tu gëlltitur

• Shtog I zi natyral I pasur me flavonoide

• Nivele të larta antioksiduese

• Nuk përmban ngjyrues dhe ëmbëlsues artificialë

• Nuk përmban gluten, maja dhe derivate të qumështit

• I përshtatshëm për vegjetarianët Nuk rekomandohet të përdoret nga fëmijët nën 12 vjeç.

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.

Mos e merrni me stomak bosh.

Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose nën mbikëqyrjen mjekësore, konsultohni me mjekun para përdorimit.

Ruajeni në temperature nën 25 ° C në një vend të thatë.

Përdorimi: Të rriturit dhe fëmijët mbi 12 vjec: 10-15 ml (2-3 lugë çaji)

Përbërësit:

Glucose Syrup, Black Elderberry Juice (Sambucus nigra), Vitamin C (Ascorbic Acid), Natural Flavour: Raspberry (Rubus idaeus), Acidity Regulator: Citric Acid, Preservative: Potassium Sorbate, Zinc Gluconate, Vitamin B6 (Pyridoxine Hydrochloride), Copper Sulphate, Betacarotene, Folic Acid, Sodium Selenite, Vitamin D (Cholecalciferol).

Brand

Sambucol

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

Lactose Gluten

pa gluten, pa laktozë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Extra Defence”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by