Eye And Lip Contour Cream SPF30

0 Orders
#
In stock
3,500L

Description

Eye And Lip Contour Cream SPF30

15ml

3500

Brand

Korff

Korff është një kompani italiane me përvojë të madhe në kozmetikë për fytyrën, trupin, mbrojtjen nga dielli dhe grimin.

Additional information

I përshtatshëm për

Formulimi

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by