Eye And Lip Contour Global Anti-Aging

0 Orders
#
In stock
5,300L

Description

Eye And Lip Contour Global Anti-Aging

15ml

NUXE Nuxuriance® Ultra Eye and Lip Cream Global Anti-Aging është një krem kundër plakjes së konturit të syve dhe buzëve me novacionin e fuqishëm kundër plakjes së Qelizave Bi-Lule të Shafranit dhe Bougainvillea që zbutin rrudhat dhe zbehjen e lëkurës. Kjo formulë gjithashtu lufton qarqet e errëta dhe ënjtjen. Për shkak të teknologjisë së lëshimit të zgjatur, efektet zgjasin për disa orë dhe kremi ka një veprim të vazhdueshëm kundër plakjes që ripërtërin lëkurën dhe zbut rrudhat. Me 7 patenta të regjistruara në Francë, kjo gamë novatore është një domosdoshmëri për ata që luftojnë shenjat e përparuara të plakjes.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by