Eye Area Youth Revealing And Perfecting Total Eye Contour

0 Orders
#
In stock
5,400L

Description

Eye Area Youth Revealing And Perfecting Total Eye Contour

15ml

Trajtimi i syve Nuxe Nuxellence është për lëkurën rreth syve dhe i jep asaj ushqimin dhe hidratimin e nevojshëm.

Karakteristikat:

-largon fryrjet dhe rrathët e errët nën sy
-ndriçon zonën e syve
-freskon dhe zbut zonën e syve

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by