Eye Care Anti Fatigue

0 Orders
#Ch Bretton 024
In stock
5,990L

Description

Eye Care Anti Fatigue

Anti-Fatigue, Moisturizing and Smoothing Gel – 15ml

Kremi i syve i  preferuari i stjuardesave .
Ofron një kujdes relaksues të pashembullt ndërsa rigjallëron qepallat delikate.

Depërton shpejt, ndërsa jep përfitime të gjata.

E përkryer për përdoruesit e etur të internetit dhe njerëzit që zgjohen herët ose shkojnë në shtrat vonë …

Me ekstraktet e saj bimore:

  • zvogëlon edemën nën sy dhe rrathët e errët
  •  qetëson zonën delikate të qepallës
  • ndihmon në uljen e vijave të imta

Një formulë e fuqishme dhe unike

Acidi hialuronik: i shkëlqyer kundër rrudhave. Promovon rritjen natyrale të qelizave të reja të lëkurës.
Damascus Rosewater: Ndihmon për të zbutur fryrjen tek sytë. Ngadalëson plakjen e lëkurës.

Ekstrakte të sojës: antioksidant i fuqishëm, lufton në mënyrë efektive plakjen e lëkurës.

Përbërësit: Aqua (Water) • Rosa Damascena Flower Water • Methylpropanediol • Propanediol • Pentylene Glycol • Panthenol • Hydrolyzed Soy Protein • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer • PEG-40 Hydrogenated Castor Oil • Phenoxyethanol • Sodium Hydroxide • PPG-26-Buteth-26 • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance) • Ethylhexyl Methoxycinnamate • Sodium Hyaluronate • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Ethylhexyl Salicylate • Benzoic Acid •

Përdorimi: Vendoseni çdo ditë rreth syve, me masazh të lehtë. Në mëngjes për rigjenerim, në mbrëmje për çlodhje të lëkurës.

Me testim oftalmologjik.

Formulë pa paraben.

Brand

Christian Breton

Additional information

Formulimi

I përshtatshëm për

,

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Eye Care Anti Fatigue”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by