Eye Contour Cream

0 Orders
#
In stock
6,750L

Description

Eye Contour Cream

7.5ml

Brand

Korff

Korff është një kompani italiane me përvojë të madhe në kozmetikë për fytyrën, trupin, mbrojtjen nga dielli dhe grimin.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by