Eye Contour Lift

0 Orders
#
In stock
4,700L

Description

Eye Contour Lift

15ml

NUXE Merveillance® Expert Eye Contour Lift është një krem për sytë që zvogëlon pamjen e rrathëve të zinj dhe vetullave ndërsa në të njëjtën kohë mbush linjat e imëta për të dhënë një pamje më të re dhe të pushuar mirë. Patenta ekskluzive Daylily Oléoactif ka një efekt kundër plakjes që rikuperon humbjen e qëndrueshmërisë dhe vijave të imëta, dhe kafeina në formulë mundëson zvogëlimin e vetullave dhe rrathëve të errët. Me përdorim të vazhdueshëm, këmbët e sorrës dobësohen dhe zona e syve duket më e re.

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by