Eye Cream

0 Orders
#Frezyderm 008
In stock
2,250L

Description

Eye Cream

Anti-Wrinkle Effect

15 ml

Krem kundër rrudhave rreth syve, me veprim korrigjues dhe rindërtues.

Riforcon qelizat e lekures me 111%
Pa paraben

Ky krem kunder rrudhave forcon dhe rigjeneron lekuren poshte syve ,duke dhene hidratim maksimal dhe duke minimizuar rrudhat .Perbersit aktiv e lene menjehere lekuren te hidratuar dhe tonifikuar me nje paraqitje me rinore

Dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht i testuar

I përshtatshëm për:
  •  Rrudha poshte syve
  • Per te gjitha moshat
Përdorimi:

Aplikojeni ne mengjes dhe darke  ne lekure te paster ne zonen pereth syve.

Përbërësit aktiv:
Ekstrakt Argania spinosa | Decapeptides: Redukton rrudhat
Fosfolipide: rrisin kolagjenin dhe elasticitetin
Sodium Hyaluronate: Hidratim

 

 

Brand

Frezyderm

FREZYDERM S.A. u themelua në 1986 nga Z. Anastasios Anastasiou.  FREZYDERM është një partner i ngushtë për shumë specialistë mjekësorë, si pediatër, gjinekologë, dermatologë, dhe në të njëjtën kohë rrit vazhdimisht partneritetin me farmacitë. Përveç se në tregun grek, produktet FREZYDERM janë qenë të suksesshme në shumë tregje ndërkombëtare, midis të cilave renditet edhe tregu ynë.

Additional information

Formulimi

Tipi i lëkurës

Të gjitha tipet e lëkurës

Veprimi

Grup-mosha

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Eye Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by