Eye Focus Active Cream

0 Orders
#Ch Bretton 026
In stock
5,990L

Description

Eye Focus Active Cream

Anti Wrinkle Eye Cream – 10ml

Eye Focus jep një dozë transparente, ultra depërtuese të teknologjisë së mbushjes së linjës në zonën e synuar për rezultate optimale. Ditë pas dite, lëkura rreth syve duket më e fortë dhe më e tonifikuar.

Një formulë e fuqishme dhe unike

  • Vitamina E: antioksidues natyral i fuqishëm, mbron nga agresionet e jashtme dhe ndihmon për të luftuar kundër plakjes së lëkurës.

Përbërësit: Cyclopentasiloxane • Aqua (Water) • Propylene Glycol • Dimethicone Crosspolymer • Glycerin • PEG/PPG-18/18 Dimethicone • Magnesium Sulfate • Silica • Methyl Methacrylate Crosspolymer • Phenoxyethanol • Tocopheryl Acetate • PPG-3 Myristyl Ether • Bisabolol • Methylparaben • Squalane • Propylparaben • Chlorphenesin • Parfum (Fragrance) • BHT • Benzyl Salicylate.

Përdorimi: Të përdoret në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.

Testuar nën mbikqyrjen mjekësore.

Brand

Christian Breton

Additional information

Formulimi

Veprimi

, ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Eye Focus Active Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by