Eye Pensil Water Resistent

0 Orders
#RVB LAB 002
In stock
1,990L

Description

Eye Pensil Water Resistent

50

Laps për sytë rezistent ndaj ujit.

Laps inovator për sytë, i lehtë në përdorim dhe shumë komfort për syrin.
Tekstura është kremoze dhe e lehtë për t’u aplikuar duke dhënë një rezultat matifikues të menjëhershëm.
Zgjat në kohë, nuk lë njolla dhe është rezistent ndaj ujit.

Sugjerimet e make-up artistëve:
– Për një rezultat intens dhe nënvizues aplikoni lapsin direkt në sy.
– Për një efekt natyral aplikoni lapsin e syve duke e përhapur me furçën n° 02.

Brand

RVB LAB

RVB LAB Beauty is Teamwork Grupi Diego dalla Palma mbledh së bashku RVB Skinlab, një qendër kërkimore dermo-kozmetike me përvojë 60 vjeçare, dhe Diego dalla Palma - Milano, një markë e njohur për stilin e saj dhe qasjen profesionale. Kreativiteti, elegance dhe saktësia shkencore: vlerat që frymëzojnë të gjitha produktet e bukurisë Diego dalla Palma.

Additional information

Formulimi

Ngjyra

E zezë

I përshtatshëm për

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Eye Pensil Water Resistent”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by