EYE ZONE AGE CONTROL CONCEALER

0 Orders
#Phyris 006
In stock
3,510L

Description

EYE ZONE AGE CONTROL CONCEALER

Për shkëlqimin e syve dhe pamje të përsosur. Pigmentet e holla përshtaten me çdo ton lëkure dhe fshehin menjëherë të gjitha shenjat e stresit dhe lodhjes. Kompleksi me përbërësit aktiv kundër moshës është mbrojtës dhe ripërtëritës. Qetëson lëkurën, redukton skuqjen dhe rrit funksionin vetëmbrojtës të lëkurës.

Llojet e lëkurës: Normale, e thatë, e kombinuar, e yndyrshme

Gjendja e lëkurës: Sensitive, e cila ka nevojë, nevojë për rigjenerim

 

Mënyra e aplikimit: Në mëngjes, pas pastrimit, aplikimit të SOMI-t dhe një kremi të përshtatshëm për zonën e syve, aplikoheni në zonën e dëshiruar dhe përhapeni butësisht me gishtërinj.

Brand

Phyris

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “EYE ZONE AGE CONTROL CONCEALER”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by