EYE ZONE GOLDEN CREAM & MASK 15ML

0 Orders
#Phyris 016
In stock
4,836L

Description

EYE ZONE GOLDEN CREAM & MASK

Pjesëzat e vogla të arit i japin një shkëlqim rrezatues zonës së syve. Redukton linjat e mimikës dhe fuqizon strukturën e ndjeshme të lëkurës në zonën e syve. Hidraton dhe siguron hidratim për një kohë të gjatë. Redukton shenjat e stresit dhe lodhjes. Nuk përmban konservues, ngjyrues sintetik, PEG emulsifikues dhe parfum.

Llojet e lëkurës: Normale, e thatë, e kombinuar, e yndyrshme

Gjendja e lëkurës: Sensitive, e cila ka nevojë, nevojë për rigjenerim

 

Mënyra e aplikimit:

Aplikimi si krem: Në mëngjes dhe në mbrëmje, pas pastrimit, aplikimit të SOMI-t, aplikoni një sasi në madhësinë e një perle në zonën e syve dhe përhapeni butësisht.

Aplikimi si maskë: Pas pastrimit të lëkurës dhe SOMI-t, aplikoni një sasi sa madhësia e lajthisë duke mbuluar zonën e syve dhe mbaheni për 10-20 minuta ose gjatë gjithë natës. Laheni me kujdes dhe mos lejoni produktin të hyj në sy.

Brand

Phyris

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “EYE ZONE GOLDEN CREAM & MASK 15ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by