EYE ZONE GOLDEN GEL 15ML

0 Orders
#Phyris 018
In stock
4,836L

Description

EYE ZONE GOLDEN GEL

Pjesëzat e vogla të arit i japin një shkëlqim rrezatues zonës së syve. Hidraton, rrit elasticitetin, zbut linjat fine të shkaktuara nga tharja e lëkurës. Rrit mikroqarkullimin, ka efekt ekuilibrues dhe qetësues. Gjithashtu shumë i përshtatshëm për mbajtësit e lenteve të kontaktit, duke qenë se nuk ka përbërje vajore.

Llojet e lëkurës: Normale, e thatë, e kombinuar, e yndyrshme

Gjendja e lëkurës: Sensitive

 

Mënyra e aplikimit: Në mëngjes dhe në mbrëmje, pas pastrimit, aplikimit të SOMI-t, aplikoni një sasi në madhësinë e një perle në zonën e syve dhe përhapeni butësisht. Bëni kujdes që produkti të mos hyj në sy.

Brand

Phyris

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “EYE ZONE GOLDEN GEL 15ML”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by