Eyelash Booster

0 Orders
#Pharmatheiss 001
In stock
2,930L

Description

Eyelash Booster

Serum stimulues i rritjes natyrale të qerpikëve

2.7 ml

Eyelash Booster nxit rritjen natyrale të qerpikëve dhe zgjat ciklin e rritjes së tyre.

Acidi hialuronik në përmbajtje dhe provitamina B5 (panthenol) i sigurojnë lëkurës hidratim dhe nxisin rritjen e qerpikëve që duken më të shëndetshëm.

Folikuli i qerpikut ushqehet dhe stimulohet gjatë gjithë periudhës së aplikimit.

Rezultati: qerpikë më të gjatë, më të fortë e më të dendur.

Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht. I përshtatshëm edhe për përdoruesit e lenteve.

Pa silikon, pa konservues, pa prostaglandina.

Aplikohet serumi, nëpërmjet aplikatorit, një herë në ditë, në qerpikë të pastruar. Vendoset përgjatë linjës së qerpikëve të sipërm (direkt në rrënjët e tyre). Serumi mund të përdoret gjithashtu për vetullat. Për rritje maksimale, serumi duhet të përdoret çdo ditë, për një periudhë 6-8 javë. Pasi të arrihet rezultati i dëshiruar, përdorimi mund të reduktohet në 1 – 2 herë në javë.

Brand

Pharmatheiss

Additional information

Sasia

2.7 ml

Formulimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Eyelash Booster”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by