Face and Body Ultra-Rich Cleansing Gel

0 Orders
#Nuxe 007
In stock
2,600L

Description

Nuxe Face and Body Ultra-Rich Cleansing Gel

400 ml

Ky xhel pastrues ultra i fytyrës dhe trupit me mjaltë dhe luledielli është kremoz dhe me aromë të theksuar të mjaltit.Rekomandohet për përdorim të përditshëm në lëkurë të thatë dhe të ndjeshme duke ruajtur ekuilibrin hidro-lipidike. Përthithet nga lëkura pa qënë nevoja të thani fytyrën apo trupin. Një moment përkëdheljeje e pastër në dush.

Përdorimi:

Përdorni xhel pastrues për fytyrën dhe trupin në mëngjes dhe / ose në mbrëmje duke aplikuar në lëkurën e lagur të fytyrës dhe trupit tuaj, duke shijuar shkumën e saj të pasur, dhe më pas shpëlajeni.

Përbërësit kryesorë natyrorë aktivë:

Përbërësit primarë aktivë natyrorë: mjalti, luledielli, arrë kokosi, allantoina, 92% e përbërësve të përgjithshëm janë me origjinë natyrore

Përbërësit:

AQUA/WATER, GLYCERIN, SODIUM COCOAMPHOACETATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, LAURYL GLUCOSIDE, PARFUM/FRAGRANCE, MEL/HONEY, SUNFLOWER SEED OIL PEG-8 ESTERS, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, SODIUM LAURYL GLUCOSE CARBOXYLATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PHENOXYETHANOL, GLUCONOLACTONE, SODIUM HYDROXIDE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, CITRIC ACID, ALLANTOIN, SODIUM BENZOATE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, CARAMEL, CALCIUM GLUCONATE, TROPOLONE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, TOCOPHEROL [N2002/A].

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

Sasia

400ml

Tipi i lëkurës

Lëkurë e ndjeshme, Lëkurë e thatë

Formulimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Face and Body Ultra-Rich Cleansing Gel”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by