Face Cleansing and Make Up Remover

0 Orders
#
In stock
2,000L

Description

Face Cleansing and Make Up Remover

200ml

Ky xhel i pastrimit dhe grimit të fytyrës me mjaltë dhe luledielli pastron butësisht, zbut dhe heq grimin në një hap të vetëm. Një trajtim për shqisat dhe lëkurën e bukur.

 

Brand

Nuxe

Për një regjim spektakolar të bukurisë, gama e lëkurës NUXE do të thotë që ju mund të zgjidhni kremin hidratues të fytyrës, kremin kundër plakjes dhe kremin për trupin hidratues më të përshtatshëm për moshën dhe llojin e lëkurës tuaj. NUXE, natyra është produktive.

Additional information

I përshtatshëm për

Kategoria

Kozmetike

Open chat
Powered by