Farmacotone Kunja Pambuku per Veshet 50cp

0 Orders
#Farmacotone 004
In stock
170L

Description

Kunja per veshet pambuku 50 cope

Farmacotone Bebe janë të biodegradueshëm dhe janë të testuar dermatologjikisht dhe të kontrolluar mikrobiologjikisht duke ofruar cilësinë dhe sigurinë të lartë për fëmijën tuaj.

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Farmacotone Kunja Pambuku per Veshet 50cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by