FERMENT PEELING 30G

0 Orders
#Phyris 052
In stock
3,978L

Description

FERMENT PEELING

E butë, enzimë me efekt peeling. Vepron në mënyrë të pavarur duke i dhënë lëkurës një ndjesi të butë dhe të kënaqshme.

Llojet e lëkurës / Gjendja e lëkurës: I përshtatshëm për të gjitha tipet dhe gjendjet e lëkurës

 

Mënyra e aplikimit: Lyej gjysmë lugë çaji me tonik dhe aplikoheni në lëkurë. Ndërkohë, lageni lëkurën me majat e gishtave të lagur. Pas 10-20 minutash pastroheni me ujë.

Brand

Phyris

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FERMENT PEELING 30G”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/parafarmacia.al/httpdocs/wp-content/themes/aloshop/woocommerce/content-single-product.php on line 100
Open chat
Powered by