Effaclar Purifying Micellar Water

0 Orders
#La Roche Psay 032
In stock
2,500L

Description

La Roche Posay Effaclar Purifying Micellar Water

Ujë mishelar pastrues për lëkurë të yndyrshme dhe të ndjeshme

400ml

Ujë micelar për pastrimin e fytyrës.

Largon papastërtitë, yndyrën dhe make-up-in.

Qetëson irritimet dhe i jep lëkurës një ndjesi freskie.

Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën.

Për fytyrën, sytë dhe buzët. Ph 5.5.

Pa sapun, pa alkool, pa ngjyrues dhe pa parabenë.

Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi: Aplikohet në fytyrë, në mëngjes dhe në darkë nëpërmjet një pambuku.

Përbërësit:

AQUA / WATER, HEXYLENE GLYCOL, GLYCERIN POLOXAMER 188 ZINC PCA,SODIUM LACTAT,DISODIUM COCOAMPHODIACETATE,DISODIUM EDTA CITRIC ACID DIHYDROCHOLETH-30,IODOPROPYNYL BUTYLCARBAMATE POLYAMINOPROPYL BIGUANIDE

Brand

La Roche-Posay

  Kujdesi për lëkurën e testuar nga dermatologu. I përshtatshëm edhe për lëkurën e ndjeshme. Rekomanduar nga 90,000 dermatologë në të gjithë botën, La Roche-Posay ofron produkte kujdesi për lëkurën me efikasitet dhe standarde të sigurisë të lartë, një gamë të plotë , adresuar për të gjitha nevojat e lëkurës, që mund të tolerohen edhe nga lëkurat e ndjeshme, për të përmirësuar cilësinë e jetës së kujtdo me shqetësime të lëkurës.

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

Tipi i lëkurës

Lëkurë e ndjeshme, Lëkurë e yndyrshme

Veprimi

Paketimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Effaclar Purifying Micellar Water”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by