Fillerina day cream grade 2

0 Orders
#
In stock
6,980L

Description

Fillerina day cream grade 2

Krem dite filler me acid hialuronik, spf 15, hidratues & filler me veprim mbushës në të gjithë fytyrën.

Ideale për tu vendosur poshtë make-up.

Grada 2: Për rrudha më të thella dhe vija të dukshme të shprehjes, humbje të volumit/varje të lëkurës veçanërisht në buzë dhe mollëza.

Përmban përqëndrim më të lartë të ingredientëve.

Tubet 50 ml

Brand

Fillerina

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fillerina day cream grade 2”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by