Fillerina day cream grade 3

0 Orders
#
In stock
8,160L

Description

Fillerina day cream grade 3

Krem dite filler me acid hialuronik, spf 15, hidratues & filler me veprim mbushës në të gjithë fytyrën.

Ideale për tu vendosur poshtë make-up.

Grada 3: Për shenja të theksuara dhe  long-term të moshës, rrudha të thella, lekurë tepër të thatë, humbje të volumit dhe të tipareve të fytyrës, më shumë theksuara rreth mollëzave.

Përmban përqëndrimin më të lartë të ingredientëve.

Tubet 50 ml

Brand

Fillerina

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fillerina day cream grade 3”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by