Fillerina day cream grade 1

1 Orders
#
9 in stock
5,560L

9 in stock

    • 0 L

Description

Fillerina day cream grade 1

Krem dite filler me acid hialuronik, spf 15, hidratues & filler me veprim mbushës në të gjithë fytyrën.

Ideale për tu vendosur poshtë make-up.

Grada 1: Për shenja të moderuara të moshës, rrudha dhe vija minore të shprehjes, shenja minimale të varjes të lëkurës.

Përmban përqëndrimin më të ulët të ingredientëve.

Tubet 50 ml

 

Brand

Fillerina

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fillerina day cream grade 1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Box x 2 bottel

Open chat
Powered by