Fissan Shampo Bagnoschiuma 200 ml

0 Orders
#Fissan 003
In stock
490L

Description

Shampo per trupin dhe per floket e markes Fissan

Me nje sasi prej 400ml kjo shampo eshte formuluar per lekuren e ndjeshme te femijeve

Permban ingredient esencial dhe thelbesore per nje lekure te bute dhe me arome

Testuar dermatologjikisht pa ngjyrues artificial pa alkol etilik dhe pa paraben

PH neutrale dhe e bute per syte e femijes

Brand

Fissan

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fissan Shampo Bagnoschiuma 200 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Open chat
Powered by