Fissana 2 ne 1 per Bebe Shampo + Balsam 400 ml

0 Orders
#Fissan 001
In stock
490L

Description

Fissana 2 ne 1 per Bebe Shampo + Balsam 400 ml

Shampo e markes Fissana per bebe 2 ne 1 me nje sasi prej 400ml

Per floket e bute te bebes tuaj me nje formule speciale dhe balsam qe mban floket te bute

Minimizon rrezikun e djegies se syve dhe eshte i testuar dermatologjikisht

I pershtatshem per perdorim te perditshem

Brand

Fissan

Additional information

Formulimi

Grup-mosha

,

I përshtatshëm për

,

Veprimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fissana 2 ne 1 per Bebe Shampo + Balsam 400 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags

,

UPSELL PRODUCTS

Delifab Fix

1,600L
(0s)

Classic Toddler Milk

1,740L 3,360L
(0s)

Naso Spray

1,600L
(0s)

Classic Follow On Milk

1,740L 3,360L
(0s)

RD3 Shurup

1,600L
(0s)
Open chat
Powered by